Koronavirüs Belirtileri Ve Etkileri

Koronavirüs Belirtileri Ve Etkileri
COVID-19, farklı kişileri farklı şekillerde etkilemektedir. Enfekte kişilerin çoğu, hafif ila orta düzeyde semptomlar geliştirmekte ve hastaneye kaldırılmadan iyileşmektedir.
En yaygın semptomlar:
ateş Yuksek Ateş
kuru öksürük
yorgunluk Halsızlık
daha seyrek görülen semptomlar:
ağrı ve sızı
ishal
konjunktivit
baş ağrısı hazımsızlık,
ltat alma veya koku duyusunun kaybı
ciltte döküntü ya da el veya ayak parmaklarında renk değişimi
Ciddi semptomlar:
solunum güçlüğü veya nefes darlığı
göğüs ağrısı veya göğüste baskı
konuşma veya hareket kaybı
Ciddi semptomlar gösteriyorsanız derhal tıbbi yardım alın. Doktorunuzu veya sağlık tesisini ziyaret etmeden önce mutlaka telefonla arayın.
Hafif semptomlar gösteren ve başka bir sağlık sorunu olmayan kişiler, tedavi sürecini evde geçirmelidir.
Virüsle enfekte olan kişiler ortalama 5-6 gün içinde semptomları göstermeye başlar. Bununla birlikte, bu süre 14 günü bulabilir.
                                                   KARANTİNA GÜNLERİ
 karantina Gunlerini evde veya Hastene Geçiren vatadaşlarımız malum bazen insan sıkılabiliyor Karantinada Cep telefonuz vea İnternetiniz Varsa ozaman sohbet vea arkadaş bulmak isterseniz sohbet sitemiz 7/24 saat aktif Olup siz deyerli Vatandaşlarımıza seviyeli bir ortamda Sohbet sunmakTayiz  TurkChatfm ailesi Olarak Kovid19 Virus salgını Boyunca elimizden Geldikçe Bilgilendiriyoruz Unutmayınki Salgında en Buyuk Önlem Maske Mesafe ve Temizlik Hijyen Unutmayalım Herşeyın Başi sagLıktır Kendimize iyi Bakalım Burasi Turkiyemizin en iyi Kaliteli Turk Sohbet Turk Chat Sitesidir
                                                              WWW.TURKCHATFM.COM
Admin 663
Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sohbet